Pitný režim základ zdraví

Zanedbání pitného režimu je pozvolné a nenápadné, ale tvrdé následky přijdou rychle a nečekaně.

Zdravý pitný režim je nutnost

Sami jsme zjistili co to obnáší, když místo 2l/den pijete 5 šálků kávy. A co tato dlouhodobá dehydratace může způsobit. Proto jsme tomuto tématu věnovali opravdu velkou pozornost.

Každý tuší, že nejprospěšnější pro pitný režim a naše zdraví bude voda. O spoustě zajímavých informacích, vliv nápojů vzhledem k pH a na co si dát pozor, jsem psali ve článku "Může naše dělo fungovat bez vody.".

Každého napadne otázka, zda voda kohoutková nebo balená? Ani jedna! Voda z kohoutku a balená je sice pitná, ale pro naše tělo není zdravá. Více jsem se tomu věnovali v článku Optimální voda pro naše zdraví.

Pokud se rozhodnete pro úpravu pitné vody pro zdravotní benefity, pak jednou z nejpokročilejších technologií úpravy pitné vody jsou ionizátory vody, co to je a proč to je, naleznete v článku Voda s antioxidanty, aneb ionizovaná voda.

Dokonce jeden z nejpokročilejších systémů s jednoduchou instalací jsme rozřezali :-) a testovali. V článku Řešení na úpravu pitné vody a test ionizátoru jsme popsali i alternativní přístupy.

A nakonec tu máme jeden tip, jak si snadno ohlídat pitný režim v článku Jak dodržet správný pitný režim.

 

 

Přihlašte se k odběru našich sezónních tipů na které by jste neměli zapomínat!

Pravidelně Vám budeme posílat sezónní informace ze světa zdraví, zdravého životního stylu a zdravé stravy.

E-mail příjde tak jednou za měsíc. Tak šup, hoďte tam e-mail, ať o nic nepříjdete! :)